Facebook
НЧ Съгласие 1890
Народно читалище в град Каварна

Програма на XX Национален фестивал на любителските театри с международно участие Каварна 2017

Програма на XX Национален фестивал на любителските театри с международно участие Каварна 2017



 29 май 

11:00ч.гр. Варна -Театрална формация  Феникс-2009 Бяла приказка от Валери Петров,режисьор и сценограф Свилен Стоянов

14:00ч. гр.Белене – Театрална трупа БелАрт при НЧ Христо Ботев-1892 – Двойки от Миро Гавран, режисьор и сценограф: Митко Рупов

19:00ч.Официално откриване на XX Национален фестивал на любителските театри с международно участие

Каварна 2017

19:30ч.- гр.София –гост -театър Искри и сезони – Любовна нощ от Рей Галтън и Джон Антробс, режисьор: Иван Танев

 

30 май

11:00ч. гр. Гълъбово- Общински театър при Дом на културата – Посещение на млада дама от Зденек Подскалски, режисьор: Петър Тосков, сценограф: Теодора Лазарова

17:0. гр.Обзор – Театрална трупа  Вълко Купенов при НЧ”Изгрев 1927” – Прецакани от Разкази от Пощенска кутия за мръсни приказки ,реж. Красимир Добрев

19:30 гр.Генерал Тошево - Самодеен театрален колектив при НЧСветлина-1941 – Нашенци, режисьор  и сценограф: Красимир Демиров

 

31 май

11:00ч. гр.Лясковец – Театрален състав Мелпомена при Читалище Напредък-1870- Страхил страшен хайдутин от Петко Тодоров, режисьор: Даниела Райкова

14:00ч. гр.Варна-ДЮТ Златното ключе при ЦПЛТ - ОДК-Варна - Бели нощи по Ф.Достоевски, режисьор и сценограф: Сия Папазова                                                                

19:00ч.  гр.Нови пазар-Театрална трупа Мелпоарт при НЧХристо Ботев-1872 – Любовен лабиринт от Жак Жиняк, режисьор и сценограф: Злати Златев

 

1 юни

11:00ч.гр.Подолск, Р Русия – Център за детско театрално творчество Синя птица – Очарователна класика – балетен спектакъл, режисьор: Анна Голдунова

17:00ч.гр.Козлодуй – Театрална трупа Интрига при НЧХП  Христо Ботев-1879 – Хотел Вавилон от Миро Гавран, режисьор и сценограф: Величка Нейчева

19:30ч.гр.Бургас – Театрална трупа Талантино при НЧ  Христо Ботев-1928 – Женско царство от Ст.Л.Костов, режисьор: Станимир Карагьозов, сценограф: Мара Ибришимова

 

2 юни

11:00ч. гр.Добрич – Куклено-театрална школа при ДКТ  Дора Габе – Да живеят приказките, драматизация и режисура: Румен Куртев, сценограф: Ели Качулева

14:00ч. гр.Бяла черква – любителски театрален състав при НЧ  Бачо Киро-1869 - Годеж от Сърбислав Минкович,режисьор Данчо Колев,сценограф Милко Грънчаров

17:00ч.гр. Козлодуй-Театрален състав при Дом на Енергетика – Мисия Лондон по Алек Попов, режисьор: Бойко Илиев

19:30ч. гр.Велинград – Театрален колектив при НЧ  Отец Паисий-1893 – Криворазбраната цивилизация, сценичен вариант и постановка: Мариус Донкин

 

3 юни

11:00ч. гр.Варна – Театрален клас  Инфаркт при МУ Проф.д-р Параскев Стоянов – Подвижни образи по романа на Тери Пратчет, драматизация и режисура: Александър Павлов, сценография и музика: Александър Павлов

14:00ч. гр.Своге – Любителска трупа  Асорти при НЧ  Градище-1907 – Чума по Йордан Йовков, режисьор и сценограф: Мариета Любенова

16:00ч.гр.Своге- Любителска трупа Асорти при НЧ  Градище-1907 – Слово и вера по текстове на народни песни, режисьор и сценограф:Мариета Любенова

19:30ч. гр. Несебър- Общински театър – Всяка година по същото време от Бърнард Слейд, режисьор и сценограф: Димитър Еленов

     

4 юни

11:00ч. гр.Горна Оряховица-Драматичен театър при НЧ Напредък-1869– Съмнително лице от Бранислав Нушич, реж. и сценограф: Кирил Ангелов

14:00ч.  гр.Долна Оряховица-Театрална формация при  НЧ Христо Козлев-1883 – Детектор на лъжата от Василий Сигарев, режисьор и сценограф: Стефка Петрова

19:00ч. гр.Каварна- ЧТ  Проф. Гочо Гочев - Гара за трима от Игор Балабко, постановка: Злати Златев

20:30ч.  Церемония по награждаване  и закриване на XX Национален фестивал на любителските театри с международно участие  Каварна 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Програма на XX Национален фестивал на любителските театри с международно участие Каварна 2017 - Изображение 1